Firemní akce,

které vás chytnou
Podpora firmám i podnikatelům

CHCETE AKCI PRO 10000 LIDÍ? NENÍ PROBLÉM

PORADÍME SI SE VŠÍM! CHCETE AKCI PRO 10000 LIDÍ? NENÍ PROBLÉM

acko_stezka_stanoviste_2

V červnu jsme pomáhali připravovat akci pro Alzu  „Alza Letní Vánoce“.

Den plný technologií pro rodiny s dětmi se uskutečnil 25. 6. v pražské Holešovické tržnici. Na akci se mj. prezentovali partneři Alzy (např. Dell, Intel, Samsung, Sony, Hp, Acer, apod.), kteří předváděli své nejlepší produkty moderní technologie – Gyroboardy, Playstationy, virtuální realitu, atd.

Pro děti byla připravena stezka s mnoha aktivitami, kde si na stanovištích mohly vyzkoušet např. ovládání RC modelů, skákání přes speciální švihadlo, (doplnit další). Celou akci moderovalo skvělé duo Metoděj a Dozér a jako doprovodný program byl koncert kapely Pískomil či divadelní představení Strakaté bajky od souboru Láry Fáry.

Bohužel nám nepřálo počasí a tak akce musela být zkrácena z důvodu zatím největší bouřky tohoto léta. Počasí je ta jediná věc, kterou naše agentura ještě neumí zařídit (zatím).

Více info můžete vidět ve fotogalerii nebo na videu.

Video:

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    V souvislosti s GDPR Vás žádáme o udělení souhlasu poskytnutí Vašich údajů pro naše interní marketingové účely (novinky).
    Odběr novinek Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblastí firemních akcí, atrakcí, ubytování a aktivit, které jsou v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů a souvisejí s předmětem naší činnosti. Neposíláme spam. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.