Firemní akce,
Firemní akce,
které vás chytnou

Podpora firmám i podnikatelům

Bláznění na sněžných skútrech za polárním kruhem

Dnes posíláme pokračování porovnání firemní akce Finsko vs. Kapverdy…tentokrát krátký report z Finska….
Bláznění na sněžných skútrech za polárním kruhem s www.fajnagency.cz

Finsko, Kittila – únor 2016

Finsko – každý si řekne, v zimě hromady sněhu a velký mráz…ale nemusí to tak být úplně vždy. Otestovali jsme a přinášíme krátký reportík z firemní únorové akce.
Hlavní adrenalinové lákadlo pro klienty bylo ježdění na sněžných skútrech blízko polárního kruhu rychlostí přes 100km v hodině. Pak jsme je nechali vydechnout na saních tažených sobem nebo na psím spřežení což byl obr zážitek pro všechny, ale hlavně pro pohodáře. Viděli jsme polární lišku, která byla satisfakcí za to, že jsme neviděli polární záři (jen na obrázku). Pro milovníky jídla byl připraven kulinářský zážitek při večeři v ledovém hotelu, který by si neměl nikdo nechat ujít. Podrobnější report nebo návod bude následovat, včetně dalších možností vyžití…

Pokud máte zájem připravit podobnou nabídku, neváhejte a kontaktujte nás na info@fajnagency.cz 

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    V souvislosti s GDPR Vás žádáme o udělení souhlasu poskytnutí Vašich údajů pro naše interní marketingové účely (novinky).
    Odběr novinek Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblastí firemních akcí, atrakcí, ubytování a aktivit, které jsou v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů a souvisejí s předmětem naší činnosti. Neposíláme spam. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.