Firemní akce,

které vás chytnou
Podpora firmám i podnikatelům

Firemní akce ve stylu prvotřídní klasické hudby

Láká vás akce, na které nebude chybět Mozart a Salieri?

Takovou akci jsme uspořádali v lednu 2018 v Paláci Žofín a byl to neskutečný zážitek.

Na programu byl klasicistní operní recitál sólisty Metropolitní opery v New Yorku, barytonisty Adama Plachetky a souboru Czech Ensemble Baroque.

 

Společnost F.A.J.N. Agency, s.r.o.  měla tu čest, být produkční agenturou na uspořádání tohoto jedinečného koncertu v prostorách Paláce Žofín v Praze.

Po tiskové konferenci, která byla pro novinářskou veřejnost připravena v Primátorském salonku si celé osazenstvo mohlo dopřát krátký odpočinek. V 19:30 na ně již nedočkavě čekal plný sál diváků. Následujících 90 minut Velký sál zaplnily árie z oper Wolfganga Amadea Mozarta a Antonia Salieriho, doplněné o vstupy herců a krátké mluvené slovo.

Koncert byl určen jen pro zvané hosty a těch přišlo nakonec přes 800 a s ohledem na závěrečný potlesk je jasné, že se všem hostům líbil. Dobrotami prohýbající se rautové stoly a lahodné víno, po skončení koncertu, jistě u všech tento netradiční umělecký zážitek jen umocnily.

Jestli budete mít chuť na podobě zaměřenou akci, tak se na nás kdykoliv obraťte o nezávaznou konzultaci nebo nabídku.

Proklikem získáte více informací o Adamu Plachetkovi  a orchestru Czech Ensemble Baroque.

 

 

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    V souvislosti s GDPR Vás žádáme o udělení souhlasu poskytnutí Vašich údajů pro naše interní marketingové účely (novinky).
    Odběr novinek Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblastí firemních akcí, atrakcí, ubytování a aktivit, které jsou v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů a souvisejí s předmětem naší činnosti. Neposíláme spam. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.