Firemní akce a služby, které vás chytnou

V této době je důležité i „offline“ setkávání!

Post-covid a covid offline akce pro firmy a zaměstnance.

Právě začal podzim a vyhlídka ohledně „virového šílenství“ moc neopadá, spíše naopak.

Pokud jste firma, která dělala pro své obchodní partnery nebo zaměstnance firemní akce, teambuildingy, semináře či školení a nyní jste byli nuceni přestat, tak věřte, že tyto akce budou chybět všem.

Proč si to myslíme? Protože jsme si to ověřili na firemních akcích, které jsme v posledních dvou měsících udělali.

Některé obory začaly „díky covidu“ prosperovat, jiné jsou na hraně krachu (některé již i za), ale osobní kontakt chybí všem. Je vidět, že lidé při osobním setkání mají přátelštější přístup jeden k druhému a tudíž daný problém vyřeší rychleji tzv. raz dva.

Když jim k tomu ještě vytvoříme příjemnou atmosféru v podobě fajn programu na míru, nebo rozbouříme jejich chuťové pohárky skvělým jídlem a lahodnými moky, všechno plyne jako po másle.

Za nás tedy dáváme jasný palec nahoru firemním offline akcím, které jsou buď v užším kolektivu či ve větší skupině, ale v každém případě víme, že je stále potřeba se setkávat osobně i mimo běžný „kancelářský“ prostor, ideálně v neformální uvolněné atmosféře, protože „pouhé“ on-line schůzky lidem zatím nestačí. Možná si na to všichni postupně zvykneme, ale věřím, že ještě není ten správný čas.

Nevěříte? Otestujte nás a uvidíte. 

Nevíte si rady s prostorem, programem nebo nevíte jaký typ akce by byl pro vás vhodný? Nevadí,  rádi vám se vším zdarma poradíme a uděláme vše pro maximální spokojenost všech. Naše reference najdete ZDE.

Vložte kontakt ZDE, my se vám ozveme a vše do detailu probereme. 

Ještě nemáte zkušenost s žádnou akcí a nevíte, kdo by se tomu ve firmě věnoval a zda by to mělo smysl? I pro vás máme řešení v podobě tzv.“low cost testovacích“ akcí, kde můžete hodit starost na nás. Zdarma s námi konzultuje vhodnost/praktičnost a finanční náročnost či nás rovnou otestujte a uvidíte. Vložte svůj kontakt ZDE a my se vám ozveme. 

Žádný dotaz není špatný a navíc nic vás  to nestojí. Naše služby najdete ZDE.

FAJNAGENCY
Organizujeme firemní akce na míru. Tomáš Kučera FAJN tým
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    Neposíláme SPAM! Jedenkrát až dvakrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.