Firemní akce,

které vás chytnou
Podpora firmám i podnikatelům

Klasické téma – vánoční večírek – no stress

Klíííd

Jak se říká, VÁNOCE jsou svátky klidu a pohody – no, ale ono to nějak samo nejde, máte před koncem roku spoustu termínů a plánů ke splnění a do toho ještě něco zařizovat navíc?! Proč já? Už toho mám dost!

Ještě nemáte nic zařízené či vymyšlené, jen při pomyšlení na zařizování se orosíte?

Firemní vánoční večírky a jsou pro větší i menší firmy každoroční téma (alespoň pro většinu). Buď máte možnost si vše zařídit sami (a dále pracovat ve stresu) nebo můžete využít agenturu, která se na to specializuje a může vám pomoci. My jsme jedna z těch agentur (více v sekci O nás)!

Zaměřujeme se na „organizaci“(více v sekci Naše služby) a pomoc jiným firmám, jednotlivcům i spolkům. Na nic si nehrajeme – prostě chceme pomoci: ušetřit vám čas, stres a v neposlední řadě i peníze.

Proč? Je to jednoduché, můžeme vyřešit veškerou „organizační agendu“ akce/eventu za vás a vy sami si to můžete jen užívat a věnovat se pro vás důležitějším záležitostem.

Proč si vybrat agenturu v 5ti bodech

 1. Nejste si úplně jisti tématem nebo nemáte inspiraci – potřebujete nové téma nebo inspiraci – navrhneme, co bude „nejvhodnější“ pro vaší firmu.
 2. Máte inspiraci nebo jasnou představu, ale nemáte čas vše zařídit, domluvit a organizovat – tak to můžete vše přehodit na nás = časová, ale i finanční úspora.
 3. Nemůžete najít vhodný prostor, program, účinkující, apod. – pomůžeme vám a vyřešíme pro vás za vás.
 4. Potřebujete pozvat nebo nalákat lidi z firmy nebo od obchodního partnera – ať už víte jak či ne, i toto zabere čas a to také umíme řešit.
 5. Na večírku/akci se potřebujete věnovat hostům, ať už jsou to kolegové či obchodní partneři? Proto je zde přítomen náš „koordinátor/manager“ akce, který vše vyřeší za vás.

Je toho samozřejmě více, ale proč se dále rozepisovat!

Dejte nám termín, požadavek na místo (za nás je to jedno – umíme pracovat po celém světě), počet účastníků, základní „schéma a charakter“ vaší firmy a plánované akce.

My pro vás připravíme téma večera, navrhneme konkrétní místo, dekorace, doprovodný program, kapelu, moderátora, hostesky, sestavíme harmonogram a mnoho dalších detailů. Na počtu hostů nezáleží, můžete být dva, desítky, stovky nebo tisíce! A to kdekoliv na planetě. Pokud hledáte jen program nebo nějakou dílčí část akce, tak vám také můžeme pomoci.

Připravíme event vždy se stejnou péčí a maximálním zaměřením na výsledek a potřeby firmy.

Je toto vaše téma a chcete se přesvědčit? Zašlete poptávku nebo raději zavolejte Háně: 603 994 120 a domluvte si schůzku, kde vše nezávazně probereme. 

Nemažeme med kolem huby, ale prostě se o vás snažíme postarat, jak umíme nejlépe! Nemusíte nic – to je vaše právo, ale můžete to zkusit.

Takovou malou inspiraci jsem popisovali ZDE. Naše reference najdete ZDE.

Komentáře
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • ODBĚR FAJNovinek
  V souvislosti s GDPR Vás žádáme o udělení souhlasu poskytnutí Vašich údajů pro naše interní marketingové účely (novinky).
  Odběr novinek Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblastí firemních akcí, atrakcí, ubytování a aktivit, které jsou v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů a souvisejí s předmětem naší činnosti. Neposíláme spam. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.