Firemní akce,

které vás chytnou
Podpora firmám i podnikatelům

Znáte svůj team? Vyzkoušejte sportovní teambuilding!

Jaký má význam SPORT pro firmy – potažmo pro zaměstnance?

Jakákoliv sportovní aktivita má pro dobré fungování firmy nemalý význam, i když se to na první pohled nemusí zdát. Teamový duch ve správně složeném teamu je katalyzátor všeho. Je potřeba v každé organizaci, která chce dosahovat maximálního výkonu.

Navíc i sám zaměstnanec stále vnímá tyto aktivity převážně jako benefit. Sport neprospívá jen po fyzické stránce, ale také té psychické. Dnešní sedavé zaměstnání deformuje páteř, kvůli malé fyzické aktivitě nefunguje lymfatický systém atd. To vše (a nejen to) sport odbourává.

Díky sportu získává zaměstnavatel houževnatější a odolnější jedince, kteří díky společným mimopracovním aktivitám dokáží například lépe komunikovat a spolupracovat v rámci jiných oddělení jedné firmy. Tím se také zvyšuje efektivita a kreativita odvedené práce. 

Nechte si naším produkčním oddělením navrhnout teambuilding na míru. Získáte tak přímo pro vaši firmu vytvořený program na jehož přípravě se podílí jak zkušení lektoři sportovních aktivit, tak fyzioterapeuté či koučové.

Kontaktujte nás přes webový formulář nebo přímo své požadavky specifikujte do mailu (ZDE) a my se vám ozveme zpět. 

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    V souvislosti s GDPR Vás žádáme o udělení souhlasu poskytnutí Vašich údajů pro naše interní marketingové účely (novinky).
    Odběr novinek Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblastí firemních akcí, atrakcí, ubytování a aktivit, které jsou v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů a souvisejí s předmětem naší činnosti. Neposíláme spam. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.