Firemní akce a služby, které vás chytnou

Firemní akce ve stylu prvotřídní klasické hudby

Láká vás akce, na které nebude chybět Mozart a Salieri?

Takovou akci jsme uspořádali v lednu 2018 v Paláci Žofín a byl to neskutečný zážitek.

Na programu byl klasicistní operní recitál sólisty Metropolitní opery v New Yorku, barytonisty Adama Plachetky a souboru Czech Ensemble Baroque.

 

Společnost F.A.J.N. Agency, s.r.o.  měla tu čest, být produkční agenturou na uspořádání tohoto jedinečného koncertu v prostorách Paláce Žofín v Praze.

Po tiskové konferenci, která byla pro novinářskou veřejnost připravena v Primátorském salonku si celé osazenstvo mohlo dopřát krátký odpočinek. V 19:30 na ně již nedočkavě čekal plný sál diváků. Následujících 90 minut Velký sál zaplnily árie z oper Wolfganga Amadea Mozarta a Antonia Salieriho, doplněné o vstupy herců a krátké mluvené slovo.

Koncert byl určen jen pro zvané hosty a těch přišlo nakonec přes 800 a s ohledem na závěrečný potlesk je jasné, že se všem hostům líbil. Dobrotami prohýbající se rautové stoly a lahodné víno, po skončení koncertu, jistě u všech tento netradiční umělecký zážitek jen umocnily.

Jestli budete mít chuť na podobě zaměřenou akci, tak se na nás kdykoliv obraťte o nezávaznou konzultaci nebo nabídku.

Proklikem získáte více informací o Adamu Plachetkovi  a orchestru Czech Ensemble Baroque.

 

 

FAJNAGENCY
Organizujeme firemní akce na míru. Tomáš Kučera FAJN tým
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    Neposíláme SPAM! Jedenkrát až dvakrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.