Firemní akce a služby, které vás chytnou

Klasické téma – vánoční večírek – no stress

Klíííd

Jak se říká, VÁNOCE jsou svátky klidu a pohody – no, ale ono to nějak samo nejde, máte před koncem roku spoustu termínů a plánů ke splnění a do toho ještě něco zařizovat navíc?! Proč já? Už toho mám dost!

Ještě nemáte nic zařízené či vymyšlené, jen při pomyšlení na zařizování se orosíte?

Firemní vánoční večírky a jsou pro větší i menší firmy každoroční téma (alespoň pro většinu). Buď máte možnost si vše zařídit sami (a dále pracovat ve stresu) nebo můžete využít agenturu, která se na to specializuje a může vám pomoci. My jsme jedna z těch agentur (více v sekci O nás)!

Zaměřujeme se na „organizaci“(více v sekci Naše služby) a pomoc jiným firmám, jednotlivcům i spolkům. Na nic si nehrajeme – prostě chceme pomoci: ušetřit vám čas, stres a v neposlední řadě i peníze.

Proč? Je to jednoduché, můžeme vyřešit veškerou „organizační agendu“ akce/eventu za vás a vy sami si to můžete jen užívat a věnovat se pro vás důležitějším záležitostem.

Proč si vybrat agenturu v 5ti bodech

  1. Nejste si úplně jisti tématem nebo nemáte inspiraci – potřebujete nové téma nebo inspiraci – navrhneme, co bude „nejvhodnější“ pro vaší firmu.
  2. Máte inspiraci nebo jasnou představu, ale nemáte čas vše zařídit, domluvit a organizovat – tak to můžete vše přehodit na nás = časová, ale i finanční úspora.
  3. Nemůžete najít vhodný prostor, program, účinkující, apod. – pomůžeme vám a vyřešíme pro vás za vás.
  4. Potřebujete pozvat nebo nalákat lidi z firmy nebo od obchodního partnera – ať už víte jak či ne, i toto zabere čas a to také umíme řešit.
  5. Na večírku/akci se potřebujete věnovat hostům, ať už jsou to kolegové či obchodní partneři? Proto je zde přítomen náš „koordinátor/manager“ akce, který vše vyřeší za vás.

Je toho samozřejmě více, ale proč se dále rozepisovat!

Dejte nám termín, požadavek na místo (za nás je to jedno – umíme pracovat po celém světě), počet účastníků, základní „schéma a charakter“ vaší firmy a plánované akce.

My pro vás připravíme téma večera, navrhneme konkrétní místo, dekorace, doprovodný program, kapelu, moderátora, hostesky, sestavíme harmonogram a mnoho dalších detailů. Na počtu hostů nezáleží, můžete být dva, desítky, stovky nebo tisíce! A to kdekoliv na planetě. Pokud hledáte jen program nebo nějakou dílčí část akce, tak vám také můžeme pomoci.

Připravíme event vždy se stejnou péčí a maximálním zaměřením na výsledek a potřeby firmy.

Je toto vaše téma a chcete se přesvědčit? Zašlete poptávku nebo raději zavolejte Háně: 603 994 120 a domluvte si schůzku, kde vše nezávazně probereme. 

Nemažeme med kolem huby, ale prostě se o vás snažíme postarat, jak umíme nejlépe! Nemusíte nic – to je vaše právo, ale můžete to zkusit.

Takovou malou inspiraci jsem popisovali ZDE. Naše reference najdete ZDE.

FAJNAGENCY
Organizujeme firemní akce na míru. Tomáš Kučera FAJN tým
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • ODBĚR FAJNovinek
    Neposíláme SPAM! Jedenkrát až dvakrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.